Srpen 2018

TT 2018 9 "jsem lovec"

30. srpna 2018 v 23:58 | LNS |  Tema týdne
Tohle téma se mi píše obtížně, z jediného důvodu a to ze se jako lovec necítím. Samozřejmě ,pokud musím, kousnu abych nebyl já tou lovenou kořistí.
Možná toho lovce mám v sobě. Otázka, co mám lovit? Já LNS jsem dost zvědavej ,tudíž se dá říci že lovim informace. Lovim výrazy a synapse které se v mojí budoucnosti můžou hodit abych když s někým mluvím nebyl za kretena. Dost možná jsem intelektuální typecek co rad mluví a žádné téma není překážkou .Také jsem umělec bez vzdělání a tak lovim inspiraci. Svými vitvory borim konvence a zaběhlé role ve svém životě. Ať sem lovec nebo ne vždy se najde někdo silnějsi. Nejdůležitější je zúčastnit se a když nakopnu nějaký ten zadek, je to nadavek. Takže vlastně ve své podstatě jsem lovec.


TT 2018 8 "Zbytečnosti co nutně potřebujeme"

20. srpna 2018 v 23:56 | LNS |  Tema týdne
Tak třeba kyslík, potřebujete ho k dýchání. Kdyby nebyl objeven těžko by jsme ne dýchali .zbytečnosti co nutně potřebuje mě. Někdo by potřeboval studium a přitom se vše naučite na základní škole. Potřebujete jist ale rádi dobré drahé jídlo, místo šetření objeziva. Potřebuji lásku a přitom jsou bitosti co žijí sami. Několik příkladů za vše vymyslitelne. ...zbytečnosti co nutně potřebuje mě.

TT 2018 7 "televize je zbytečna"

15. srpna 2018 v 22:31 | LNs |  Tema týdne

Aby jste věděli, televize nabízí mnoho nabídek. Jsou to intelektuální programy nebo jinak obsahy .Spoustu rozdílných žánru ,žánry mohou obsahovat hromadu témat. Jednoduše řečeno, chceš vědět více? Koukej na televizi!
Nabídka toho či onoho programu je opravdu jen nabídka, sám divák si určuje čemu chce věřit. A protože většina uživatelů televize nevěří na pohádky. ... Televize je zbytečna .
Platit peníze za užívání? Myslím že někdo námitky mít může. Tvrdit : televize je zbytečna.
Ve své podstatě si tyto obsahy může zapálený divák koupit v originále.
V tu chvíli neplatí reklamní informace.
Televize je zbytečna i proto že vysílá reklami.

Realita je taková : televize je zbytečna. Člověk ,pokud je rozumný, dochází mu že čas je drahý. Takový člověk pracuje ,nekouká na televizi.