Květen 2018

305. Kopeckova pouť

16. května 2018 v 21:53 | LNS |  stalo se
V pondělí 7. Května jsem se psem vyjel na návštěvu k rodičům. Pomáhal jsem s různými činnostmi a odmenou mi byli koruny za které jsem se do neděle bavil. Vše se točilo kolem Kopeckové pouti. Hlavní čas byl v pátek večer. Šlo se do klubu ....Příští rok zřejmě už tento klub fungovat nebude,škoda. Dost dobře jsem pokecal s různými lidmi,opravdu skvělá terapie. Byl jsem opravdu přehnaně sfetovanej. Super večer strávený na venkově. Kouřil jsem hašiš, oralne jsem užil xtc a nitro zilne pervitin. Než jsem se nadal byla sobota ráno,pak večer a v neděli jsem byl na obědě u babičky z maminy strany. No a odpolo sem o5 s mim věrným přítelem jel domů.

TT 2018 6 - "zlo v každém z nas"

16. května 2018 v 15:34 | LNS |  Tema týdne
Začnu tím jak vlastně zlo vnímáme. Naše duše je citlivá na různé synapse. Nikdo z nás lidských bytostí nechce být lovenou rybyckou v rybníku. Někdy se člověk chová zle proto aby ukázal svou sílu a lovne odehnal a měl klid.
Zlo v nás je neprejicnost,zavist,lez a podobně. Člověk se zli nenarodi,zlo si člověk pěstuje,dost záleží jaké nabídky v průběhu celého života probere ,ale hlavně jak s nimi naloží.
Zlo máme v sobě všichni.
Jen někdo prostě zli být chce ,důležité je nesoudit. Zli lidé se často chováji nepřiměřeně ,nemají hranice a mají radost z utrpení druhých.