Únor 2018

TT 2018 5 - "mladí"

21. února 2018 v 21:27 | LNS |  Tema týdne

Každý je tak mladý jak se cítí, no a ne? Co se dá definovat pojmem mladí? Vysvětlil bych si to takto, jako bezstarostný věk,někde mezi 15ti až 25ti lety. Tedy věk postpuberty a adolescence. Jó,za mého mladí se dělí věci..... Tak rychle to uteklo....
Já LNS sem v tě době byl zvědaví,no a zůstalo mi to. Mladí,to jsou první lásky,první experimenty s drogama na tanečních parties,první skutečná práce a podobně.
"Co se v mladí naučím ve stáří jak když najdu."
Mladí sem promrhal a tak ve vyjetych kolejích jedu dál. Lásky vyšuměli ,experimenty se změnili v závislosti,práce ta však zůstává. V mladí by člověk měl být velice opatrný,hlavně si dát pozor na směr kterým se život ubírá. Aby totiž,až mladí pomine,život nebyl nudný.

TT 2018 4 "energie"

13. února 2018 v 22:35 | LNS |  Tema týdne
V dávných dobách žil architekt jménem Sramek . Tento člověk vlastnil plány k projektu který by mohl změnit celý dosavadní svět .Projekt , nevím jak ho nazval, v každém případě šlo o generator energie.
Mel by to byt jaký si most , spojujíci dva body, jeden byl na Prazske Vltavské a druhý v Orlickych horách ,na kopci jménem Zampach .Schodou náhod v case se ale architekt Stratil. A tento generátor zůstává nedokoncen. Podle Sramkovi teorie by energie produkovana timto vynalezem dokázala a umožnila lidem cestovat vesmirem . V přiměřeném case na ohromující vzdálenosti .
Představte si energii spoutanou v kosmickém korábu ,která by umožnila lidstvu cestovat do mist v různých galaxyich a hledat planetu podobnou té naší .Díky teto energii, takové planety kolonizovat. Jednou totiz prijde den kdy slunce vyhasne a země zanikne . Bylo by dobré mit vzaloze kolonie v jiných cčástec vesmiru ,nemyslite ? Architekt e Šrámku ,kde jste?