Leden 2018

TT 2018 3 - "čeho se bojíš?"

25. ledna 2018 v 6:26 | LNS |  Tema týdne

Žijeme život,realitu,v té je stále čeho se bát. LNS čeho se bojíš Ty?
Největší strach mám z táty jednoho debilka. Potřebuju se mu pomstít,teď myslím tomu blbečkovi.
Mám strach že přijde domů s ubrecenyma očima a zdrblej jak se všichni právě jemu vysmály.
Strach z toho že se tatik nasere a bude ho chtít bránit.
Potřebuju mu vrátit nesplacené účty a ukázat jediné,že s LNS není sranda. Za celý můj život vděčím právě jemu. Je to nevděčný život schizofrenika . Nevím jestli až se naskytne možnost dát mu to sežrat budu dost silný.

Lednové rozjímání

24. ledna 2018 v 23:52 | LNS |  free scena
Čtyři dny mám neplacené volno jelikož a protože sem se sprominutim vyprd na pracovní terapii. Zato jsem v tom hle volnu namaloval nějaké ty obrázky.....jsem strašně rád že dal můžu pracovat pro tuhle firmu.Priste musím dát ó sobě alespoň vědět,byl jsem na koberečku,to jo. Dnes sem to taky malém nedal,nějakým zázrakem jsem teď u domovníka, protože bytná nejspíše už bydlí,no přece tam no tak jak jsem dřel melouchy.
Sem zvědav kdo bude mim dalším sousedem, jestliže se tohoto dockam.snad tady v krocanovje ještě vydržím.po Grunym, Tondoj, Ivovi a Nastje, ještě úplně nazacatku ukrajinci......kdo mě to překoná ve vybydlovani? Lidi ať stě spokojený !!!!

TT 2018 2 - "vnitřní hlas"

17. ledna 2018 v 23:38 | LNS |  Tema týdne

Mají všechny bytosti vnitřní hlas? Ten vnitřní hlas, je to duše? V každém případě je to něco nehmotného. Do jisté míry se daří a dokáže každý z nás prozradit myšlenky které jedou hlavou. Komunikujeme skrze myšlenky s ostatními lidmi ? Je to vůbec možné? Duše je velice kreativní a ráda se baví , někdy na úkor těla v kterém přežívá . Vnitřní hlas může radit stejně tak komentovat může rozesmát,rozplakat nebo přikazovat. Kde se bere? A jak to že když umí tohle všechno, dokáže být zticha. Stejně jako já rostu ,roste i má duše . Vnitřní hlas k duši mluví, někdy vím a jindy nerozumím co říká .Je jen otázkou jestli si to vezmeš k srdci. Nejdůležitější je umět vysvětlit sám sobě tu interakci.


kódové označení "volby"

13. ledna 2018 v 6:05 | LNS |  stalo se
je sobota,pet rano....
parime?nikoliv,ja a muj mobil sme v pohotovosti.

Telefonuje,kamarad ,spis prozvani....co naplat,proted na O seru.zavolam mu az
dopisi tenhle nic nerikajici a prazdny prispevek.

Sedim u bytny v hulirne,pes vedleme spi.
pracuji na sobe. pomaham kamosovi o vikendech,aby toho nemel tolik. prez tyden pracuji jako uklizec,nazval bych se zrizencem,pro jednu firmu z Karlaku. Uklizim kancelare,vysipu kose,utru prach a otisky na stolech skrinich parapetech,vyluxuji koberce. Jdu dal,mam nastarost jeste kuchynky a panske a damske zachody. Ve dvou patrech vylestim zrcadla doplnim papir midlo a uterky. Stirat podlahu a mit mipsy aplikovat cistic a otrit baterie .
e
Piosledni dobou pracovni terapie vede. Prokrastinuji od aktivni arte terapie a zanedbavam i hipo terapii,venceni..

.

poslucharna 2018

6. ledna 2018 v 4:03 | LNS |  Hudba
TAK ZACAL NOVI ROK,INTELEKTUAL,JAKO JSEM JA,POTREBUJE HUDBU K ZIVOTU.
PRICHYSTAL JSEM SI MODERNI OBSAHY,KTERE JA OCENIM.

Z rockoveho soudku v roce 2016,vydali Wanastowi Vjeci desku s nazvem Alchimie. Robert Kodym hraje na kytaru a zpiva,Tomas Vartecky kytara,Stepan Smetacek bubnuje a Radek Havlicek hraje na basu. Tak tolik k Wanastovkam,dobry pisnicky,bezva poslech.

Ja jsem multizanrovi posluchac,nekonvencni hudby. Kdo ma rad disco, a letaval na 90ch,oceni pocin zlonska ,2017,od producera se zvucnym jmenem ATB. Deska se jmenuje Next. Doporucuju se rostyct na extosce,u tehlech skladeb.

Taky poslocham prevazne ceskej RAP,tak tu nesmi chybjet v playlistu typek,EL'NINO .
2016,uplacal 2he solove album,Nikdy zpet dolu. Velice povedene! EL'NINO je znam take diky skupine Disgrafix.

blbnutí

6. ledna 2018 v 2:55 | LNS |  free scenatt 2018 1 - "slib"

6. ledna 2018 v 2:40 | LNS |  Tema týdne
Síbit se da snad vše co Nás v realitě opklopuje. Znáte to,udělám to takhle,,slibuji. Slib je druh zavasku, dodržím nebo si dělám z úst kanál. Může se ale stát ze do osudu v kterém o dodržení slibu ani zmínka,se pripoji karma. Vtu chvíli je teske jít za svim cílem a dodržet slib. Musím uvědomit si jediné. A to ze nic není zadarmo. I za takovou banalitu jako je dodržet slibované, musíš proto obětovat at se ti to líbí,nebo ne. Vono totiž, když to bolí stojí to zato! Někdy je to odříkání díky čemu slib dodržíš. Pokud cíl máš stále na paměti urco daný slib dodržíš.