Prosinec 2017

Téma týdne poslední 2017- "moje hvezda"

31. prosince 2017 v 22:09 | LNS |  Tema týdne
Moje hvezda je tak jasná, pokud si představíme, hvězdy,jako duše.Vesmir je nekonečný, tudíž i hvězdy se nedají spočítat. Na Zemi je nespočet bytosti a jestliže každá má duši,je to super . Veskutecnosti se duše se živí synapsemi. Moje hvezda je jedinečná, ohřívá okolní vesmir. Vesmír mi naopak dodává tolik ceněné podměty. Má duše stim pracuje a udává směr pohybu. Moje hvezda má jméno stejně jako duše. Nesmím zapomenout na fakt že,vše má svůj systém. Moje hvezda je určitě zaškatulkována kdesi mezi názvy hvězd podobných tě mé hvězdě. Duše může být Cech, Promarněný talent, Boží mlýn, Osvěta, Zloděj,Predceda aj..tak tolik k mojí hvězdě.

Cross club Forever And street

12. prosince 2017 v 22:30 | LNS |  Klubová scéna
Dost času jsem trávil v Pražském klub u Cross.Za poslední 4ri roky , metrem a tramvají ,30et krát.Zazil jsem na vstupu za darmo spoustu dobrých písni cek.Pobavil s lidmi kteří mě znají .
Byl jsem na repovim vystoupení,byl jsem na fire show . Pokaždý zábavná akce v Holešovicích .
Mají tam 2ve stage a restaurace je v patře.Mnohokrat sem uživatele LNS nechal cc hrát fotbal ek.
Opil se v crossu, sfetoval ,sjel,zhulil no prostě blázinec co dodat bezva klub .

Téma týdne 2017 12 - "co kdyby"

11. prosince 2017 v 23:28 | LNS |  Tema týdne
Před koncem roku vzpomínám co všechno jsem prožil.Vracim se pomocí teorie relativity splátky na základní školu.9.B.Meli jsme tam tři Jirky,jednou dost hrubě šikanovali spolužačku.Sedel jsem jako jediný kluk v komisi, která je,zato co provedli,mohla vyloučit že školy.Co kdyby jsem v té době měl jiný názor a dal za pravdu předsedovi třídy.Tak by je prostě vyloučili.Bohuzel se tak nestalo,díky mě.
Myslím že všechno má svůj důvod.
Co kdyby je vyloučili?Byl by odnich pokoj, určitě by nebyli tam kde šou,dyt v tý době by je čekal pasťák.
Jirka 1na,má rodinu a práci,ten mě sice za odměnu,potom co jsem pro něj udělal, naučil hrát Forbes.Jirka 2va má také rodinu a práci,ten na oplátku,za to co jsem proneho udělal,se nabídl že se mnou umře v autě.Nastesti bouračka to nebyla hrozná a navíc, když jsem byl otřesen,odridil auto do garáže.Jirka 3ri ,ten satan, který podle mně, měl na svědomí celí ten plán šikany,do kterého namočil Jirků 1na a 2va.
Mám sním nevyřízené účty odjakživa.Tenhle satan,pro mě nikdy nic hezkého neudělal aby mi omluvu jejich jednání oplatil.Celi život přemýšlím jak ho satana z 9.B, zmáčknout.Nejvetsi problém je jeho táta,jeho táta je totiž řezník.Skoda je můj ústupek před konfrontaci, pokaždý když si představím....
Představuji si že jo rozbrečím a pošlu domu.V tu chvíli si uvědomím jeho tátu,počůrám se a zmeknu.Co kdyby jsem hodně prostě rozbrečel,poslal domu neřešil následky.To že by se Cech nastal,že všichni přítomní vytlemili jeho syna, prostě překročit.
Co kdyby tohle byl můj plán,on totiž Jirka 3ri, kdybych ho ho stoho kdysi nevysekal,by možná nebyl elektrikář s maturitou jakým je,ale totální spodina.Je tak vysoko jen díky mě a vůbec si to nezaslouží.
Vím že jako jedinej za celí můj život by si to vz měl vypít a pěkně do dna.Jenze , když ja,jsem se zatím pokaždý lekl následků, hlavně predstavi nasranyho cecha,jak se chce pomstít za syna.