Červenec 2012

kostka narozky

19. července 2012 v 20:17 | nasťa |  stalo se
Jamné nad Orlicí, 14ho července, chata na 5ce, spousta djś, a jak tak dobré počasí. Rum jako dárek a Jířa 25tý narozky .Všechno spojuje v jedeno odpoledne, večer, ráno.Z prvu hrozněmálo lidí, spíše kruh těch nejblyžších, postupně přišlo 200 lidiček, v 23:30 nás na místě, Pětka bylo i víc.
Kostku zná spousta lidí a byli mezy nimi různí normální. Petr si koupil klobásu a púlku se mnou vyměnil za cigo, tak jsem se navečeřel. Po krátké přepršce strávené psaním textů k písním pod stolem. Poblíš rostl ptačí zob, nikdy jsem to nejedl, proto jsem to zkusil, čekal jsem že budu dost sjetej, ale tyhle bobule nejsou jedovaté. Napil jsem se pivka od Petra, za cigo měnil snad celí večer. Brácha Murte zahrál kostkoj asi v 17:00, samej dramec a dub step, Váca prodával pívko, Kyrsty kořalky, bezva se po jointu a cigu, dalším pivku začli stahovat lidi, přišla Terka, Šárka, pár známích, který respektuju a proto je nejmenuju.Dredatý rastafaryani, motorkáři, spoustu mladejch včetně Petra, novej známej z bristolu, Libor, stím jsme nezahulili, už ani nevím proč. Spár neznámíma holkama jme dávali pohodu, to už byl podvečer, tak bylo matlání spousty srandy, dokonce jsem chtěl ujet na tý mašině. To už byla noc a já dosti pod vlivem jsem potkal Marka, Martinu.Bezvadný večer, měl jsem tam snad zůstat déle?v tu dobu už mě to
nebavilo hurá domu

článek týdne

6. července 2012 v 10:02 | nasťa
Již od dávných časů měly lidé sklon k odhalování tajemství. Ať jde o zkoumání tajemství, které skrývají věci, počasí, vesmír, nebo lidé. Tajemství odhalujeme každý den a každý den také tajemství vymíšlíme a přejeme si ať se to neprovalí. V práci se přihodí chyba a někdy si přejeme ať se to nikdo nedozví, důvody jsou různé, chyba bude stát moc peněz, někdo ktomu má hluboký vztah. Tajemství a jeho odhalení je pro člověka metla, která nás žene kupředu. Když něco nevíme, tak pátráme, hledáme to co chceme vydět, očem chceme slyšet a čím větší tajemství, tím je to zábavnější. Pokud má někdo tajemství, snaží se zevšech sil, aby tajemství zůstalo tajemstvím. Naopak jsou tajemství o kterých se mluvit chce a jsou i takové které chcem říct jen vyvoleným, vtakovém případě je dobrý psycholog, kněz u spovědi a nebo někdo blízký.