NIKE SB - CZ a SK skate tour

4. prosince 2009 v 14:48 | nasťa |  recenze
Lukáš Daněk ,Honza Minol ,Tomáš Weimann ,Maťo Pacas ,David Horváth jsou ikony českého sk8boardingu učínkující v hlavních rolích videa CZ a SK skate tour .V pěkně zpracovaném menu tohoto DVD má každý rieder svůj vlastní profil ,dále nabýdka nabízý přehrání celého videa ,fotogalerii pořízenou při natáčení ,celé to podkresluje stilová hudba .Celé video začíná záběrem ,všem říkající o co vlastně v tomhle filmu jde ,skateboard .
Následuje první čast ,zaměřená na města Strakonice ,Příbram a Karlovy Vary .Příjemný úvod stavěný jak mozajka napoví ,že vše se točí okolo cestování .
Herci předvádějí krkolovné kousky a triky na překážkách ,které vozí ssebou ,ale i na spotech v navštívených městech .Také pořádají street contesty pro fanoušky NIKE ,je velmi zajímavé kolik dalších jezdců je díky contestům k vydění .
Prvním jezdcem s profilem je Tomáš Weimann ,předvádí imposible flip ,hard flip ,povedený je i frontside heelflip z 5ti schodů .
Následují města Olomouc ,České Buďejovice ,Plzeň .
Druhý profil v kontextu videa je Honza Minol ,jezdí stilem slejdů a grindů ,50-50 ,tail i noseslide ,u nájezdu předvede tail stand frontside out ze zídky .
V duchu změn mezi představením měst a profilů se nese celí film ,takže partička jede dál a navštíví Ostravu ,Prahu a Liberec .
Profilem číslo 3ři je vlastně profil 2ou jezdců a to Maťo Pacase a Davida Horvatha ,oba jezdí a předvádí ty nejlepší triky v radiusech ,standy ,slide a je k vydění i několik pádů .Pacas předvede vysoké olie na konci zábradli v jakési ulici .
Díky tomuto videu navštívím i další města a to Brno a hurá na slovensko ,Bratislava ,Trnava a Liptovský Mikuláš .
Posledním plnohodnotným profilem je Lukáš Daněk .Po několika pokusech vrátí obří kickflip přez zábradlí na jenom z mostů .Několik boardslide jak klasicky tak front ze zábradlí uprostřed schodiště .
A to je konec ,nyní jsou k vidění titulky ,pěkné provedení desingu celého movie slybuje bezva zážitek .

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama